#AKTUALNOŚCI


Czas radosnego oczekiwania
Zim prawdziwych to już chyba nie będzie ale Święta Bożego Narodzenia jak co roku są i napawają nas nadzieją !!!! Mamy je w swoich sercach i umysłach…wnet czas na życzenia…wcześniej otwórzmy nasze serca na przyjście Pana.

Pastorałka bieszczadzkich leśników...Zapraszamy na 35 spotkanie z cyklu "ZAUFANIE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ"
Gościem wydarzenia będzie Paweł Pawul Prezes Zarządu “Fabryka Magika” sp. z.o. który wygłosi referat pt.:
„5 rzeczy, które będziesz robić jak zostaniesz przedsiębiorcą”
Spotkanie odbędzie się w wersji
ON LINE pod linkiem:

>>Spotkanie ONLINE<<

Więcej informacji...Propozycja na Adwent

„Czego pragnę? Na co czekam?” – są to pytania o tęsknoty mojego serca. Adwentowy kalendarz wdzięczności może pomóc w odkryciu odpowiedzi. 

Czytaj dalej...Chcąc wyrazić hołd leśnikom, którzy cierpieli i ginęli w czasie niemieckiej okupacji pragniemy zaprosić Państwa w dniu 16. listopada 2020r. o godz 10:30 na Mszę Świętą online którą odprawi i homilię wygłosi ks. dr Lucjan Bielas.

Transmisja dostępna będzie pod dwoma linkami:

>> Link 1 <<

>> Link 2 <<Od tej chwili raz w tygodniu Leśniczy Kazimierz będzie się dzielił z nami swoimi opowieściami z lasu w formie krótkich filmów ukazujących naszą piękną przyrodę…
Zapraszamy do śledzenia
„Opowieści Leśnej Treści” !!!!

Czytaj dalej...W dniach 11/12 lipiec 2020 r., we wspomnienie św. Jana Gwalberta, w Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach odbędzie się Dzień skupienia Leśników.

Czytaj dalej...Rzadko zastanawiamy się nad swoją wiarą. A jest ona czymś dynamicznym; wszak mówimy, że można mieć wiarę dużą lub małą, dojrzałą bądź naiwną. Od czego to zależy?

Czytaj dalej...


 
   

„Uczyniłem w moim życiu trzy wielkie odkrycia: 1) Pismo święte, 2) Liturgia, 3) ich ścisła wzajemna przynależność” – tak mówił Pius Parsch, słynny twórca Apostolstwa liturgicznego w Austrii.

Czytaj dalej...Kościół ma dwa skarby: pierwszym jest Biblia, a drugim – sakramenty. Aby nie pobłądzić poruszając się po przepastnych przestrzeniach Bożo-ludzkich zapisów świętych ksiąg, powinniśmy mieć przewodnika. Biblia powstawała przez 1400 lat, w innym kręgu kulturowym, gdzie inaczej pojmowano prawdę historyczną.

Czytaj dalej...


 


Publikujemy Państwu linki do Rekolekcji prowadzonych przez Ks. Lucjana Bielasa

Czytaj dalej...UWAGA !!!!. REKOLEKCIE WIELKOPOSTNE Z UWGI NA PANUJĄCĄ SYTUACJE ZOSTAŁY ODWOŁANE.


 

 >Archiwum aktualności<